четвер, 21 лютого 2019 р.

А СОТНЮ ВЖЕ ЗАБРАЛИ НЕБЕСА

     
       Небесна Сотня стала для українців прикладом мужності та незламності, а для всього світу--символом непоборної нації.                                                                                                                           В пам,ять про загиблих на Майданї  в лютому 2014 року Героїв в Шилівській бібліотеці-філії №39 була влаштована книжкова виставка-реквієм "Вшануй хвилиною мовчання, Україно, тих, що полягли в бою." Ця виставка, а також матеріали з фонду бібліотеки були використані в Шилівській школі, де для старшокласників була проведена патріотична година  "А сотню вже забрали небеса".
     Учні 7--10 класів, після літературних читань та відеорепортажу  мали змогу ознайомитися  з літературою та періодичними виданнями про ті трагічні події.




середа, 20 лютого 2019 р.

ІБібліотечний уїкенд.


           
19лютого 2019 року користувачі Шилівської бібліотеки, які майже щоденно відвідують бібліотеку, щоб узяти, окрім книг, нові газети та журнали, бо не уявляють свого життя без свіжих новин та публікацій, зібралися разом на бібліотечний уїкенд «Інформацію та знання дають періодичні видання».
В цьому році в нашу бібліотеку, завдяки субвенції з Шилівської с. ради, передплачено періодичних видань на суму 2500 грн., та ще Зіньківська районна бібліотека передплатила газети «Голос України», «Голос Зіньківщини», «Порадник на всі часи» та дитячий журнал «Задавака». Тож читати є що.
Відвідувачі жваво обговорювали переваги тої чи іншої газети, розповідали про прочитані новини, радили один одному прочитати цікаву замітку чи публікацію. Сухачова Варвара Іванівна цікавиться найбільше новинами пенсійного законодавства, Павленко Ольга Олексіївна – питаннями про субсидії, а мама двох діток Бойко Маша – вихованням та оздоровленням дітей.
Бібліотекар Влох Олександра нагадала присутнім, що багато довідок можна отримати і через інтернет, але він аж ніяк не замінить задоволення від читання.
Р.S.Висловлюю велику вдячність Шилівській с.раді(голова Сивокінь В.І.) за надану субвенцію на підписку преси в нашу бібліотеку.

вівторок, 22 січня 2019 р.

Новорічні посиденьки у бібліотеці



Новий рік—велике свято для всіх людей, дорослих і малих. До нього довго готувались, закінчуючи усі справи та турботи, щоб потім, у новорічні свята, добре повеселитись та відпочити.
     Тому 19 січня 2019 року у Шилівській бібліотеці-філії №39 для користувачів бібліотеки, людей старшого покоління були влаштовані новорічні посиденьки «Сяйво Різдвяної зірки». Супрун Надія Іванівна, Бойко Ніна Федорівна, Павленко Ольга Олексіївна та інші  ділилися спогадами з дитинства про святкування Нового року та Різдва. Про таїнства та магію новорічних свят розповідала бібліотекар Олександра Влох, представляючи присутнім перегляд літератури «У пошуках Різдвяного дива».
    А потім усі присутні з задоволенням переглянули відео з інтернету, в якому звучали  колядки та щедрівки.

Екскурсія до бібліотеки


Дуже важливо для успішного розвитку дитини прищепити їй любов  до читання. І це є одним із головних завдань в роботі бібліотеки.          
        Тож до Шилівської  бібліотеки-філії №39 завітали  першокласники місцевої школи на пізнавальну екскурсію «Бібліотека—царство книг». Бібліотекар Олександра Влох провела дітей кімнатами бібліотеки, розповіла про розстановку книг, ознайомила з книжковими виставками, періодикою та дитячим фондом. Разом з класним керівником Кулик Світланою Григорівною нагадали дітям правила користування бібліотекою,  правила поводження з книгою та презентували дітям нові дитячі книги.
   Також бібліотекар Влох Олександра провела першокласникам вікторину «Перечитуючи улюблену казку» та бесіду-діалог «З бібліотекою ти поріднися».
    До бібліотеки записалися ще 3 читачі: Нонка Руслан, Хорошун Мирослава, Бондар Артем.



середа, 31 жовтня 2018 р.

БІБЛІОТЕЧНИЙ ВУЛИК

                                               
                                               БІБЛІОТЕЧНИЙ ВУЛИК


      26 жовтня до бібліотеки завітали учні 6-го класу Шилівської ЗОШ, на бібліотечний захід під назвою «Бібліотечний вулик».
     В ігровій формі бібліотекар Олександра Влох представила дітям бібліотеку як вулик, де зібрана величезна кількість книг, а в них—безліч різноманітної інформації і знань. Діти «перетворилися» на бджіл-мандрівниць і «розлетілися» у пошуках нектару- знань.



Перша галявинка—журнальний столик, де бібліотекар розповіла про періодичні видання, а діти шукали цікаву інформацію в них. Друга галявина—нові книги, де діти теж шукали і розповідали про те, що їх найбільше зацікавило. Також всі відгадували «Загадки Бібліотечного Вулика»,  та грали в «Чарівну лотерею».



НОВІ КНИГИ - НОВІ ЗУСТРІЧІ ;


                               НОВІ КНИГИ - НОВІ ЗУСТРІЧІ 
Надходження нових книг до бібліотеки—це майже свято для її користувачів.
       25 жовтня Шилівська бібліотека-філія №39 отримала нові надходження—22 книги різноманітної тематики. Тому в бібліотеці було влаштовано перегляд літератури «Нові книги—нові зустрічі». І вже наступного дня  всі  відвідувачі ознайомлювались з ними та брали  читати додому. Павленко Оля вподобала книгу С. Лойка «Рейс» про події на Донбасі та як був збитий Малазійський боїнг, Громовий Микола М. взяв книгу про Кузьму Скрябіна, а діти переглядали та обговорювали 8 нових дитячих книг.


                                            

неділя, 23 вересня 2018 р.

Добрі казки В. Сухомлинського


    28 вересня 2018 року виповнюється 110 років з дня народження  В. Сухомлинського (1918--1970), видатного українського письменника та педагога. Щоб діти більше дізналися про його життя та творчість 21.09.2018р. у Шилівській бібліотеці-філії №39 було проведено для учнів 1-4 класів літературну годину «Добрі казки В.Сухомлинського».
      Бібліотекар Влох Олександра в вступній бесіді розповіла дітям про те, яким великим педагогом був Василь Сухомлинський, де він працював та стільки наукових праць про виховання підростаючого покоління  написав. З творами В.Сухомлинського та книгами про нього діти ознайомилися в перегляді літератури «Серце віддаю дітям».
      1200 художніх творів для дітей  написав великий педагог. Його добрі, коротенькі, але такі повчальні казки друкуються в багатьох дитячих книгах, збірниках та підручниках. Тож завершився захід голосним читанням казок В.Сухомлинського: «Весняний вітер», «Зайчик і місяць», «Два метелики».